Skip to content

Polityka Prywatności

Czytając lub przeglądając Luxnet Info zgadzasz się i akceptujesz warunki zawarte w aktualnej Polityce Prywatności. Jako właściciel serwisu zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Niektóre działy i strony serwisu dostępne są po zalogowaniu. Do serwisu mogą zalogować się tylko osoby, które uprzednio wypełniły formularz rejestracyjny. Dane zgromadzone wykorzystywane są do prowadzenia statystyk i wykorzystywane w celu prowadzenia serwisu. Nikomu nie udostępniam danych otrzymanych od użytkowników serwisu. Jeżeli nie chcesz podać swoich danych w formularzu czynności rejestracji zostaną przerwane.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Serwis został stworzony z myślą o pomocy użytkownikom Internetu w instalacji i konfiguracji urządzeń, jak i programów zainstalowanych w komputerach. Internet Pomoc jest stroną prywatną, na której poruszane są problemy związane z Internetem i sprzętem komputerowym. Prezentujemy rozwiązania sprawdzone przez autorów serwisu lub nadesłane przez czytelników. Internet Pomoc nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub uszkodzenia wynikające z zastosowania rozwiązań zamieszczonych na naszej stronie. Zastrzega sobie brak możliwości domagania się odszkodowania lub zadość uczynienia.

Wyłączność

Polityka prywatności dotyczy tylko i wyłącznie serwisu luxnet.info. Wszystkie pozostałe linki oraz strony partnerów objęte są osobną polityką serwisu.